O nas

Bardzo serdecznie witamy na stronie biura podróży Amadeusz.

Nasze biuro istnieje od 25 lat. Jest multiagentem turystycznym, co oznacza, że możemy zaoferować Państwu ofertę ponad 100 organizatorów turystycznych. Są to między innymi największe, wiodące na rynku biura, takie jak m. in.: Itaka, Rainbow Tours, Grecos Holiday, Wezyr Holidays, Logos Tour, Exim tours, Ecco Holiday/Tours i inne oraz nieco mniejsze, ale wyspecjalizowane np.: w prawdziwie wysmakowanej egzotyce, w morskich rejsach, w wycieczkach koleją transsyberyjską, wakacjach z dojazdem własnym
czy w ofertach dla Seniorów z zabiegami leczniczymi.

Kochamy podróże, dlatego przekazywane naszym klientom informacje nie są jedynie kopią wiadomości znajdujących się w katalogach, ale są najczęściej relacjami z indywidualnie odbytych podróży.

 

W naszym biurze znajdziecie Państwo pełną ofertę renomowanych touroperatorów w zakresie wczasów
i wycieczek, obozów, kolonii, pielgrzymek,
wyjazdów na narty, wczasów dla singli, dla par, dla seniorów, zarówno w Polsce jak i za granicą.
Zaoferujemy także Państwu formułę zwiedzania+wypoczynku (7+7) lub wczasów w dwóch różnych miejscach w jednym turnusie lub wczasów tematycznych (sportowych, fotograficznych, z nauką gotowania) lub specjalistycznych ( rehabilitacyjnych, odchudzających)

 

Jeśli potrzebujecie Państwo transferu z lotniska do hotelu, hotelu w samym centrum miasta i np.: biletów na mecz FC Barcelony – przygotujemy dla Państwa indywidualny pakiet usług.
Jeśli pragniecie Państwo zjeść romantyczną kolację w Paryżu i zobaczyć spektakl Moulin Rouge,
lub odwiedzić najpiękniejszy Pływający Targ i Ogród Różany w Bangkoku albo odbyć lot helikopterem nad Nowym Yorkiem lub pójść na Broadway Musical – dobrze trafiliście, zapewnimy Państwu bilety i wejściówki na topowe imprezy sportowe, rekreacyjne i wydarzenia kulturalne z całego świata.

 

Oferujemy także rejsy wycieczkowe luksusowymi statkami po morzach i oceanach. To coraz bardziej popularna forma spędzania wczasów. W jednym czasie zwiedzą Państwo wiele przepięknych miejsc cumując każdego dnia w innym porcie. Taka forma wypoczynku to świetna przygoda.


Można u nas nabyć również bilety lotnicze (rejsowe, czarterowe i tanich linii lotniczych), bilety autokarowe na trasach międzynarodowych i krajowych, a także bilety na promy.


Aby czuć się bezpiecznie w czasie wypoczynku, na nartach czy w podróży służbowej oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń turystycznych indywidualnych i grupowych, również pakietów rodzinnych. Mamy również ubezpieczenia od aktów terrorystycznych oraz od rezygnacji z imprezy turystycznej czy z biletów.


Nowością jest u nas usługa natychmiastowego przelewu międzynarodowego dzięki ofercie lidera tego rynku - Western Union. U nas wyślecie, bądź odbierzecie Państwo gotówkę w ciągu 10 minut od nadania Przekazu Pieniężnego.


Może potrzebujecie Państwo zorganizować dla najlepszych partnerów biznesowych lub pracowników oryginalny grupowy wyjazd? Zapraszamy, przygotujemy indywidualny program uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby.

 

Miłym prezentem dla bliskiej osoby, rodziców na rocznicę ślubu, córki za obronę pracy magisterskiej
lub dla pracownika może być Karnet Podarunkowy o różnej wartości do zrealizowania w naszym biurze.

 

Jeżeli nie macie Państwo czasu spotkać się z nami w tygodniu w godzinach pracy biura – prosimy o telefon, umówimy się na dogodną dla Państwa porę i dzień.

 

Amadeusz jest wiodącym biurem na śląskim rynku usług turystycznych. Potwierdzeniem tych słów mogą być liczne nagrody przyznawane od wielu lat przez organizatorów turystyki za najlepszą sprzedaż
czy najwyższą jakość usług. Jednak najlepszą rekomendacją dla naszego biura są nasi Klienci,
którzy od kilkunastu lat wciąż dokonują zakupu wakacji właśnie u nas, za co serdecznie wszystkim
Państwu dziękujemy.

 

Amadeusz to biuro podróży dla klientów wymagających, którzy oczekują wysokiej jakości usług, fachowej porady od osób, dla których praca w turystyce jest przede wszystkim pasją.

 


Wszyscy kochamy podróże – to może być jedna z tych najpiękniejszych – serdecznie Państwa zapraszamy!